“Skvělá SMS půjčka,
schválená do pěti minut.”
Martin S., 38 let
Zpět na online žádost

ceska sporitelna servis 24 prihlaseni

Česká spořitelna má nejrozšířenější síť bankomatů

Pokud byste chtěli znát nové informace o termínu ceska sporitelna servis 24 prihlaseni, podívejte se na různé internetové stránky, věnované této tematice. Zajímat by vás však mohly také fakta o České spořitelně, jedné z nejvýznamnějších a nejrozšířenějších bank v České republice. Termín ceska sporitelna servis 24 prihlaseni s bankou souvisí, proto patří k nejvyhledávanějším pojmem na internetu.

Česká spořitelna má nás silnou tradici. Podle různých průzkumů je nejoblíbenější a nejrozšířenější bankou v celém tuzemsku. Má také nerozsáhlejší síť bankomatů. To, že najdeme bankomat na pobočce, v obchodním centru nebo v metru, už nikoho nepřekvapí. Bankomaty České spořitelny se však nacházejí také v malých městech a vesnicích, což bylo ještě nedávno zcela nepředstavitelné.

Banka má téměř 1500 bankomatů, druhá v pořadí, kterou je Poštovní spořitelna, jich nemá ani tisícovku. Některé banky, které u nás působí kratší, ale i delší dobu, nemají žádné vlastní bankomaty. Například klienti jedné takové banky ZUNO však mohou vybírat na bankomatech Raiffeisenbank, jako by vybírali z bankomatu vlastní banky.

Tržby České spořitelny mírně klesají

Česká spořitelna patří pod mateřskou společnost Erste bank, která je významnou finanční skupinou. Kromě České republiky působí také v Rakousku, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku a Srbsku. Oběma společnostem se však v posledním roce dařilo trochu hůře, než dříve. Komerční bance mírně klesl zisk z provizí, za což mohly výjimečně nízké úrokové sazby.

Přestože je snížení tržby očekáváno i v dalších letech, Česká spořitelna i její mateřská společnost si stále udržují významnou vedoucí pozici na trhu.