“Nejrychleji vyřízená půjčka, dostupná online.” Leona M., 26 let
Zpět na online žádost

ceska sporitelna servis 24 prihlaseni

Česká spořitelna má nejrozšířenější síť bankomatů

Pokud byste chtěli znát nové informace o termínu ceska sporitelna servis 24 prihlaseni, podívejte se na různé internetové stránky, věnované této tematice. Zajímat by vás však mohly také fakta o České spořitelně, jedné z nejvýznamnějších a nejrozšířenějších bank v České republice. Termín ceska sporitelna servis 24 prihlaseni s bankou souvisí, proto patří k nejvyhledávanějším pojmem na internetu.

Česká spořitelna má nás silnou tradici. Podle různých průzkumů je nejoblíbenější a nejrozšířenější bankou v celém tuzemsku. Má také nerozsáhlejší síť bankomatů. To, že najdeme bankomat na pobočce, v obchodním centru nebo v metru, už nikoho nepřekvapí. Bankomaty České spořitelny se však nacházejí také v malých městech a vesnicích, což bylo ještě nedávno zcela nepředstavitelné.

Banka má téměř 1500 bankomatů, druhá v pořadí, kterou je Poštovní spořitelna, jich nemá ani tisícovku. Některé banky, které u nás působí kratší, ale i delší dobu, nemají žádné vlastní bankomaty. Například klienti jedné takové banky ZUNO však mohou vybírat na bankomatech Raiffeisenbank, jako by vybírali z bankomatu vlastní banky.

Tržby České spořitelny mírně klesají

Česká spořitelna patří pod mateřskou společnost Erste bank, která je významnou finanční skupinou. Kromě České republiky působí také v Rakousku, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku a Srbsku. Oběma společnostem se však v posledním roce dařilo trochu hůře, než dříve. Komerční bance mírně klesl zisk z provizí, za což mohly výjimečně nízké úrokové sazby.

Přestože je snížení tržby očekáváno i v dalších letech, Česká spořitelna i její mateřská společnost si stále udržují významnou vedoucí pozici na trhu.